Anxhelina KotorriFashionOutfits

Weekend | Pijamas | Pizza

Angelina's Lookbook

Dita e dielë në Tiranë bëhet pak boring ndonjë herë, ndaj dhe unë me Nadian perherë largohemi pak, në vendin më të afërt si Gjiri i Lalzit! Eshtë qetësi dhe bejmë dhe shooting cool! Janë ditët e mia të preferuara kur largohem nga stresi, punët etj. dhe ha pizza në det XP ! I love it!
Kam veshur D&G replika, copa rozë bebi me Ananas, realisht kanë formën e pizhamave. Kur i kam veshur kam menduar “cfarë dreqin do veshim tjeter?!”  E habitshme, por janë të bukura, të vecanta dhe më pëlqen që jo kushdo i vesh 😀 U lalala !
Anyway veshja nuk ka shumë per tu komentuar pasi është dicka që mund të duket lehtë nga fotot dhe nuk lë hapsirën për të folur rreth saj !
Më duhet të përmend aksesorët gold që i kam shoqëruar pizhamat, si dhe ora gold më fushën rozë detaje gold perseri JUST CAVALLI, është një adhurim dhe më besoni kushton aq sa mund të marrësh disa ngjyra në koleksionin tuaj. Por, këshilla ime është që duhet të vizitoni Verde Watches dhe do shikoni koleksionet e fundit për periudhën e Summer Vibes !

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of