Edit KapcariNounou

Edit Kapcari

Vegan Inspired Vibes

Edit është Software Engineer me prioritet kujdesin për veten. Para 5 viteve vendos të provojë veganizmin, një eksperiencë që i ndryshon perceptimin për veten dhe çdo gjë që e rrethon. Humbet 11 kg, vendos një marrëdhënie të shëndetshme me ushqimin dhe trupin e saj si dhe ndërgjegjësohet për pasojat e veprimeve të saj në natyrë dhe në jetën e gjallesave të tjera. Ka rreth 2 vite që reflekton në Instagram të gjithë energjinë e marrë nga të qenit vegane, nën emrin Vegan Inspired Vibes (VIV). Edit adhuron njerëzit që ndajnë kohë, vlera, informacione, ndjesi… #GivingIsReceiving

Instagram: @veganinspiredvibes 

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
furtdso linopv Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
furtdso linopv
Guest

Thanks for any other informative blog. The place else could I am getting that kind of information written in such an ideal means? I have a venture that I’m just now operating on, and I’ve been at the glance out for such information.