Anxhelina KotorriNounou

Anxhelina Kotorri

Angelina's Lookbook

Anxhelina është vajza që i pëlqen të luaj me garderobën e saj. Objektivi kryesor i saj është ” Çfarë do gatuaj në outfitin tim” 😀 Pasi dhe kombinimi i veshjeve është njësoj me recetat. Blogu i Anxhelinës nuk është aq aktiv sa qëndon në instagram , kur çdo ditë poston veshjen e saj ” Daily Look ” . Ndërkohë ndjek studimet master në Drejtesi, por që nuk e shikon të ardhmen drejt asaj fushe.
Anxhelinën do e gjeni tek Nounou, me “recetat” e saj për veshjet më të veçanta!

Instagram: @angelinas.lbook

Website: www.angelinaslbook.blogspot.al

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of