Anxhelina KotorriFashionOutfits

American LOOK 90’s

Angelina's Lookbook

PO ndodh vertet?!
Po rikthehet moda “old school” 360 Grade . Veshjet qe i shihnim ne Tv , tek filmat komedi etj qe kan qen filma te viteve 80 i shihnim te veshura me boyfriend jeans te zbardhura , bluzat Fila apo dicka e ngjashme qe ishin stil oversized , madje mbaj mend nje dite teksa shihnim nje film amerikan komedian , babi thot ka qen kete periudhe shume ne mod X veshje , epo ta benim ne vitin 2017 po ate veshje , sdo ma merte mendja … Veshja sot me duket e njohur , e pare por ama jo ne vitet e fundit sigurisht XP ,sa me shume kalon koha aq me teper i them vetes -“Anxhelinaa,mos i hiq me rrobat qe ste pelqejne,nje dite do te pelqejne prap” hahh …
Sot kam veshur tip vansa te blera dhe gjetura me fat tek Bershka..\
Nje pal xhinse te blera ne nje dyqan Vintage 600lek (6 mij lek) , duhet te ken ardhur nga Amerika besoj haha shaka XP .
Nje golf te bardhe dhe siper bluzen FILA PNKY qe ka “cmendur” cdo blogger apo kedo qe do moden , dhe ja ku u cmenda dhe une dhe mora nje imitim te saj mqs ne Tirane skam ku ta gjej origjinale , keshtu qe e porosita ne nje faqe online XD .
Rripi mashkullor , mesa duket do na shoqeroj kete dimer , keshtu qe mereni rripin e babit XP
SEE YA BABES.
PER CDO GJE ME SHKRUANI .
ANGELINA DHE OREO , JU PUTH !
Tags : travel

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of