Kristi JankuNounou

Kristi Janku

Kikiliciouss

Kikiliciouss është një brand, i cili ka 3 vite që operon si platformë online me sherbime të ndryshme, ku fokusi kryesor është ndarja e recetave të ëmbëlsirave, të shoqëruara hap pas hapi me foto dhe tekst. Kuruar me mjaft ndjeshmëri dhe kujdes nga ana vizuale, Kikiliciouss jo vetëm përfaqëson vetveten me një stil unik në Shqiperi, por përcjell gjithashtu mesazhin që 2 fusha mjaft të ndryshme në pamje të parë, si Design dhe ushqimi, kanë në të vërtetë shumë të përbashkëta dhe mund të shkrihen më së miri me njëra tjetrën.
Foto: Vodafone Commercial

Website: www.kikiliciouss.com

Instagram: @kikiliciouss

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
furtdso linopv Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
furtdso linopv
Guest

Someone essentially help to make seriously posts I would state. This is the very first time I frequented your website page and thus far? I amazed with the research you made to create this particular publish extraordinary. Fantastic job!