Niki DeligiorgiNounou

Niki Deligiorgi

Niki Deligiorgi

Niki është një shpirt i lirë që ka zgjedhur një mënyrë jetese të mëshirshme mbi atë të rehatshmen. Ajo është një rebele deri në palcë dhe vepron kundër sistemit në shumicën e rasteve. Niki beson se ne të gjithë duhet të jemi të barabartë dhe të jetojmë me DASHURI si motivuesin tonë kryesor. Ajo do të ndajë me ne udhëtimin e saj vegan dhe spiritual, ndërkohë që ne do na dhurojë të gjitha njohuritë që ajo ka fituar nga kjo jetë dhe ndoshta shumë të tjera të mëparshme.

Niki is a free spirit that has chosen a compassionate lifestyle over convenience. She is a rebel to the core and goes against the system in most aspects. She believes that we should all be equal and live with LOVE as our main motivator. She will be sharing with us her vegan and spiritual journey while we will be gifted all the knowledge she has gained from this lifetime and possibly many previous ones.

Instagram: @nikideligiorgi

4
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
furtdso linopvRx2go Pharmacyonline casino gameskeo bong da Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
keo bong da
Guest

Pretty! This was a really wonderful post. Thank you for supplying this info.

online casino games
Guest

slot online
online gambling casino
online slots
best online casino
online slots

Rx2go Pharmacy
Guest

I am really inspired with your writing talents and also with the structure
on your blog. Is this a paid theme or did you modify it yourself?
Anyway stay up the nice high quality writing, it is uncommon to peer a great weblog like this one nowadays..

furtdso linopv
Guest

I’ve been browsing on-line greater than three hours lately, yet I never discovered any interesting article like yours. It?¦s lovely price sufficient for me. Personally, if all site owners and bloggers made excellent content as you probably did, the web might be a lot more useful than ever before.