Niki DeligiorgiTravel

Një Pasdite E Këndshme Në Central Park

Arita On The Road

Nga Nounou Arita Muhaxheri

Vendosëm të bëheshim turistë në Central Park fundjavën e kaluar, dhe ishte mjaftë argëtuese. Ishim duke shkuar në një bbq në NJ, por përfunduar duke mos shkuar, sepse trafiku ishte lëmsh.
Kështu që, në vend të kësaj menduam të bëjmë një shëtitje rreth CP dhe thamë se ishte një mënyrë e mirë për të kaluar ditën 😀

 

Dua të dëgjoj mendimin tuaj 😀 cili është pasdita e përsosur në qytetin tuaj?

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of