AccessoriesFashionSarah Berisha

Çizmet Pa Të Cilat Nuk Do Të Bënit Dot Këtë Sezon

Sarah Berisha

Nga Nounou Sarah Berisha

Java e modës ka perfunduar dhe ne na duhet ti përmbahemi këshillave që stilistët paraqitën në pasarelë. Pra, mund të themi që të gjithë stilistët nëpër botë bën një punë të shkëlqyer me krijimet e tyre. Një aksesor, i cili u vu re shumë jane çizmet. Ja disa modele qe janë Must këtë sezon. Gjysmë çizme model çorap, komode dhe mjaft trendy.

Foto: @zara

Çizmet lëkurë poshtë gjurit. Janë rikthyer përsëri këtë sezon. Të kombinueshme dhe me shumë stil.

Foto: @sarah.berisha

Çizmet e gjata sipër gjurit.

Mund të themi se janë prej disa vitesh IN në sezonin e dimrit. Atë qe pikasim këtë herë është ngjyra e kuqe në to. Shumë influencer në javën e modës i kanë veshur.

Foto: @chiaraferragni

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of