FashionSarah Berisha

Si Ta Kombinojmë Për Vjeshtë Fundin E Kamoshit

Sarah Berisha

Nga Nounou Sarah Berisha

Nuk ka asgjë më të rehatshme dhe plot stil në këto ditë të ftohta vjeshte, sesa fundi kamosh ngjyrë kaf me butona përpara, një (must have) për të gjitha vajzat – i kombinuar me një bluzë të zezë\bardhë ose pse jo, edhe me një kemishë.
Mendoj që kësaj veshje do t’i shkonin për shtat çizmet e gjata të zeza, gjithashtu dhe një xhaketë lëkure sipër, për tu ndjerë sa më komode.
Aksesorët plotësues janë canta me rrip te gjatë, por nëse doni mund të kombinohet edhe me një cantë të madhe krahu, choker-i i cili s’duhet të mungojë asnjëherë 😛 dhe në fund kapelja, për ti dhënë akoma më feminilitet veshjes (por kjo është sipas deshirës suaj) 🙂
Shpresoj t’iu pelqejë kombinimi, gjithashtu dhe fotot!

 

 

 

 

I am wearing:
Sunglasses   Versace
Shirt     Bershka
Skirt     Pimkie
Boots    Pittarello
Bag     LuiJo
Choker   Zara

5
Leave a Reply

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
full soccer match replays뚝배기full match replaywww.rx2go.comno registration chat rooms Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
no registration chat rooms
Guest

It’s really a cool and useful piece of info. I am happy that you just shared this helpful info with us.
Please keep us informed like this. Thank you for sharing.

www.rx2go.com
Guest

Thanks for finally talking about >Si Ta Kombinojmë Për Vjeshtë Fundin E Kamoshit – Nounou <Loved it!

full match replay
Guest

What’s up friends, its fantastic piece of writing on the topic of tutoringand completely defined, keep it up all the time.

뚝배기
Guest

I do trust all of the ideas you have introduced in your post.
They’re very convincing and will definitely work.
Nonetheless, the posts are very quick for newbies. May you please extend them a little from
subsequent time? Thank you for the post.

full soccer match replays
Guest

Hello there! This article couldn’t be written any better!
Looking through this article reminds me of my previous roommate!
He continually kept preaching about this. I’ll send
this article to him. Pretty sure he will have a great
read. Thank you for sharing!