Arjena DuçiNounou

Arjena Duçi

That Wild Flower

Arjena është një 22 vjeçare ëndërrimtare që gjithmonë e ka tërhequr pafund poezia dhe moda. Ka besuar çdo moment në bukurinë e ëndrrave, në fuqinë e tyre dhe në idenë se me punë e pasion arrihet gjithçka. Momentalisht punon në një zyrë marketingu dhe përpiqet që t’i kushtojë kohën e duhur edhe blogut të saj. Shpreson shumë që në të ardhmen këtë pasion ta kthejë në profesion.

Instagram: @arjenaduci
Blog: www.thatwildflower.com

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
furtdsolinopv Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
furtdsolinopv
Guest

Thank you for another excellent article. Where else could anybody get that type of info in such an ideal way of writing? I’ve a presentation next week, and I’m on the look for such info.