Nounou

Freskida & Kameron

Seekers of Happiness

Kameron, djali optimist nga Kalifornia dhe Freskida, ambiciozja shqiptare kanë vendosur që kjo botë ka më shumë nevojë për LUMTURI. Ky çift i sapomartuar kane mësuar se duhet te punosh tepër te ndjesh lumturinë e vëtetë. Ajo mund të gjendet kudo dhe ne çdo kohë. Ata ndajnë eksperiencat e tyre duke shpresuar të ndriçojnë sadopak jetët e njerëzve dhe të jenë një dritë ndiçuese në këtë botë të errët.

Ata u takuan në Angli, u dashuruan në Skoci, udhëtuan sëbashku në Wales, Itali, Zvicër dhe Shqiperi. U fejuan ne Venecia, u martuan në Kaliforni dhe tani jetojnë ne Salt Lake City. Ata kanë mesuar gjetë këtij udhëtimi aventurier që jeta është më e bukur kur ke mikun me të ngushtë me vete, në këtë rast shpirtin binjak. Motoja e tyre është: Where there is a WILL there is a WAY. 

I ndiqini aventurat e Kameron dhe Freskida

Website: Seekersofhappiness.com

Instagram: @seekersofhappinessss

Facebook: Seekers of happiness

You Yube: Seekers of Happiness

 

 

Tags : featured

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
furtdso linopv Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
furtdso linopv
Guest

Good V I should certainly pronounce, impressed with your site. I had no trouble navigating through all the tabs and related info ended up being truly simple to do to access. I recently found what I hoped for before you know it at all. Quite unusual. Is likely to appreciate it for those who add forums or something, website theme . a tones way for your customer to communicate. Excellent task..