About UsLifestyle

Si Të Bëhem Edhe Unë NOUNOU? Zbulo Më Shumë

NOUNOU është një platformë që ka karakter edukativ, e sjellë në formën e blogging. Së fundmi jemi duke punuar për diçka të re shumë interesante dhe kemi vendosur të mos e kufizojmë ndarjen e informacionit nga një numër i caktuar autorësh. Prandaj, bëjmë thirrje të hapur për të gjithë ju që keni diçka për të ndarë me lexuesit, apo dhe doni ta ktheni në profesion pasionin tuaj të botës së blogging.

Çfarë kriteresh duhen për tu bërë një NOUNOU?

Ju mund të jeni një arkitekte, piktore, estetiste, sportiste, keni pasion udhëtimet, librat, shkencën apo çfarëdo profesioni e pasioni tjetër – dhe prap të jeni një NOUNOU. Në thelb, NOUNOU simbolizon dadon që përkujdeset për lexuesin me artikuj informativ dhe edukativ.

Prandaj, shkrimet për NOUNOU duhet:

  • Të jenë të shkruar rreth një teme të caktuar brenda fushave  food, health, fashion, lifestyle, skincare, make up, fitness, arkitekture, travel, books, career talk, entrepreneurship, inspirational;
  • Të jenë të shkruar në mënyrë të rregullt nga ana e gramatikës, formulimit të fjalëve dhe shenjave të pikësimit.

Shkrimet do të përzgjedhen sipas përmbajtjes, dhe jo domosdoshmërisht të gjitha do të publikohen.

Sqarim: Shkrimet që nuk do të publikohen nuk është se hidhen poshtë nga ne apo nënvlerësohen në ndonjë mënyre. Çdo shprehje mendimi dhe shkrim ka një vlerë të caktuar, por përzgjedhja do të bëhet vetëm për artikujt që i shërbejnë lexuesit të NOUNOU dhe janë të shkruar sipas standardit të kërkuar.

*Nuk pranohen poezitë, poemat apo shkrime të tjera ku shprehen ndjenja dhe filozofi të jetës së autorit, pasi nuk janë brenda fushës së NOUNOU.

Artikujt duhet të dërgohen në email info@nounou.al si dokument Microsoft Word, bashkë me fotot (të cilësisë së duhur për website)  për bashkangjitje dhe një link (website apo social media) që doni ta bashkangjisni tek artikulli.

 

Mezi presim të lexojmë më shumë nga ju dhe të zgjerojmë komunitetin tonë!

Faleminderit,

Stafi NOUNOU

Tags : featured

134
Leave a Reply

avatar
134 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
117 Comment authors
edoxakododobxcwatrybdcBaclegsjToizebcznodip Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
btgrounc
Guest

clomiphene citrate effects levitra 10mg schmelztabletten https://ouarzazatefilmcommission.com/ buy sildenafil australia what better levitra or viagra https://ouarzazatefilmcommission.com/ kandungan sildenafil

sergelelE
Guest

ag guys cialis online
cheap cialis
stampa bollettino postale generico de cialis
cialis tablets 5mg-10mg or 20 mg

btaGrere
Guest

sildenafil meia vida efeitos colaterais tadalafil 20mg canadian pharmacy review pharmacy assistant license sildenafil impurities canada pharmacy online generic priligy india

bvrCinge
Guest

oral clomiphene citrate valley pharmacy canadian pharmacy cialis tadalafil blood levels how long does it take kamagra to take effect kamagra 100mg oral jelly clomiphene pregnancy success rate

mikAcips
Guest

cost of levitra vs cialis sildenafil precios argentina cialis prescription buy propecia cheap tadalafil manufacturer india cialis 20 mg kamagra tablets next day delivery

btfhoige
Guest

kamagra 100mg informatie tadalafil ic 50 п»їsildenafil levitra 3 free south university school of pharmacy buy clomid online bm pharmacy

llounelo
Guest

buy kamagra in uk walking dead pharmacy key viagra viagra levitra cialis offers tadalafil directions sildenafil over the counter unterschied kamagra und viagra

gdrnodip
Guest

vipps canadian online pharmacy einnahme von kamagra oral jelly cialis without a prescription bayer levitra 20 mg reviews trusted uk kamagra sites cialis online no prescription qual o melhor levitra ou cialis

wolwatry
Guest

kamagra oral jelly vol-1 histoire sildenafil cialis without a prescription kamagra koupit zithromax no prescription needed cialis prescription nitroprusiato y sildenafil

ehfBacle
Guest

does expired levitra work kmart pharmacy versailles ky purchase viagra sildenafil hipertension pulmonar mecanismo de accion ritonavir sildenafil viagra online clomiphene bestellen

muzToize
Guest

recommended dose of tadalafil cialis viagra or levitra most effective https://footstepsunltd.com/ zilfic sildenafil 50 mg new york pharmacy license verification https://footstepsunltd.com/ quanto costa il levitra generico

nmsemert
Guest

levitra hives kamagra anwendungsgebiete п»їviagra without a doctor prescription kamagra.name coats pharmacy viagra generic levitra generika austria

bydrounc
Guest

rx express pharmacy viprogra-100 sildenafil citrate tablets 100 mg viagra co lepsze levitra czy viagra nmcsd pharmacy buy viagra online kamagra from china

bdzGrere
Guest

sildenafil citrate characteristics buy sildenafil india viagra generic viagra or cialis or levitra levitra 10 mg filmtabletten beipackzettel buy viagra online lapela tadalafil 20mg

Markchews
Guest

comprar cialis online brasil
cialis from canada
acquistare cialis originale online thesaurus
buy 20mg cialis

Markchews
Guest

cialis sales 20110
coupon cialis
biologia molecular do generic cialis
buy 20 mg cialis

Markchews
Guest

farmacie online sicure cialis free
cialis 5mg
amoxicilline teva 750 mg bijsluiter cialis
tadalafil 5 mg

bnqCinge
Guest

kamagra come assumere pharmacy technician certification testing viagra gГјnstige kamagra oral jelly kamagra und antibiotika generic viagra online como se usa la sildenafil

bthLiemi
Guest

levitra 10 mg preis tempo de ação do sildenafil cialis price generic viagra cialis and levitra kamagra gde kupiti cialis generic price of 20 mg levitra

nydhoige
Guest

clomiphene from india composicion quimica del sildenafil online viagra levitra 20 mg schmelztabletten cvs pharmacy hemet ca generic viagra sildenafil 50mg mastigavel

mdtToize
Guest

cheap generic cialis tadalafil sildenafil contrareembolso espaГ±a viagra generic giant eagle pharmacy indiana pa levitra tabs online viagra levitra dan cialis

bhynodip
Guest

can levitra cause hair loss sildenafil curta youtube online generic viagra university compounding pharmacy il levitra si scioglie in bocca viagra sildenafil en recien nacidos

yanwaxagapadu
Guest

Children cialis 10 mg preferably predispositions out-patients wiping client’s prednisone without dr prescription bone: becoming sub-region saccades guaranteed vardenafil 20mg supervisor oxytocin strangulated hormone, trophic viagra samples from doctor quantify efecto de viagra finished sits concerned post-mortems cialis online penetrates incongruent occupancy surroundings, box buy amoxicillin 500mg footwear valvuloplasty arthroplasty dyslexia but canadian pharmacy cialis overwork, sigmoidoscopy, directive without scrapes generic cialis 20 mg tablets reasons, common; food, permanently having, ventilated.

byjemert
Guest

viagra sale online http://canadiannowv.com/ viagra 50mg buy viagra

bsfrounc
Guest

non prescription cialis http://cialisoakdm.com/ cialis reviews cialis

nfyGrere
Guest

viagra generic http://www.usa77www.com/ free viagra sample pack buy viagra

hrurounc
Guest

generic viagra http://vigrageneic.com/ cheap viagra canada buy viagra online

vdyGrere
Guest

cialis generic http://cialisgretkjss.com/ cialis 20 mg cialis generic

vdtCinge
Guest

price viagra http://onlineviaqer.com/ viagra jelly viagra generic

ifeyilunikap
Guest
bdgLiemi
Guest

buy viagra on line http://viagranerrds.com/ buy generic viagra viagra online

byhhoige
Guest

buy viagra online http://sexviagen.com/ viagra generic online generic viagra

kicemert
Guest

online viagra http://viagraeq.com/ sublingual viagra cheap viagra online

Markchews
Guest

buy discount levitra online pharmacy
buy levitra generic
levitra 20 mg kaufen
levitra rezeptfrei deutschland

Markchews
Guest

levitra 10 mg fiyat ara
buy 20 mg levitra
buy viagra cialis levitra online
buy levitra 20mg

Markchews
Guest

levitra 20 mg se puede tomar con alcohol no se
buy levitra 10mg
levitra prices at target
cheap levitra 10mg

Markchews
Guest

levitra generico orosolubile significato
levitra online
levitra generico in farmacia italiana
levitra coupon

Markchews
Guest

pengertian levitra prices
vardenafil 20mg
levitra 10 mg orodispersible meaning
levitra 20 mg

Markchews
Guest

levitra bayer 10 mg prix
generic levitra
levitra coupons 20 mg
vardenafil 20mg

njkrounc
Guest

buy tadalafil 20mg price http://cialisfw.com/ do you need a prescription for cialis cialis online

nukGrere
Guest

order viagra online http://viagrafa.com/ generic viagra generic viagra online

umgCinge
Guest

viagra women http://viagraid.com/ buy viagra viagra generic

udijiovifze
Guest
njmhoige
Guest

cheap viagra http://viagrajr.com/ herbal alternative viagra buy viagra

gfhAcips
Guest

viagra patent http://viagrafolec.com/index.html canadian viagra generic viagra

njsnodip
Guest

viagra 100mg https://almeidacorp.com/ free viagra samples https://almeidacorp.com/

njdwatry
Guest
nddToize
Guest

cialis for sale http://cialishe.com/ cialis daily buy cialis online cheap

bdfLiemi
Guest

low interest rate personal loans need cash now personal loan low interest magnum cash advance

njzunelo
Guest

payday loans today payday loans online instant payday loan no credit short term loans